Hakkımızda

2020 yılında Dünya çapında saygın teknoloji firmaları olan Samsung ve Siemens'in yetkili satıcılığını alarak faaliyetlerine başlayan Gökmen Teknoloji A.Ş., müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı, her geçen gün en son ürünlerle artan geniş ürün gamı ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden çalışanları ile birlikte Ankara başta olmak üzere sektördeki farkını göstermekte ve her geçen gün yerini sağlamlaştırmaktadır.
 • %100 Müşteri
  Memnuniyeti
 • Satış Sonrası
  Destek
 • En Son Teknoloji
  Kaliteli Ürünler
 • Samsung ve Sıemens
  Güvencesi

Gökmen Teknoloji A.Ş.
olarak vizyonumuz;

Faaliyette bulunduğumuz illerde, Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmet ve mağazacılık anlayışımız ile fark yaratarak büyümek. Ülkemizin toplumsal ve ekonomik değerleri ile sürekli gelişen, öncü, saygın ve gücünü çalışanlarından alan bir firma olmaktır.

Gökmen Teknoloji A.Ş. olarak
misyonumuz;

Sektörde mevcut bulunan standartları yeniden belirleyecek yenilikler getirmek. Daima ileri teknoloji içeren, kaliteli ürün ve hizmetler sunan markaları müşterilerimize sunarak, çözümlerimiz yüksek iş ahlakımız ile onların ilk tercihi olmak. Aynı zamanda çalışanlarımız için de sağlıklı ve güvenilir bir iş ortamı oluşturmak. Her bir çalışanımızın bilgi çağının gerektirdiği çözüm ortağı olarak bu değerlerimizi müşterilerimize aktarmalarını sağlamak.